en

O NAS


Ślub to nie jest dzień, w którym warto iść na kompromisy. To chwila, w której należy pamiętać wyłącznie o swoim wyczuciu stylu, o tym co kochamy i co nas definiuje.

Jeśli nie chcesz ukrywać swych wdzięków pod milionem warstw materiału, cenisz sobie autentyczność, jesteś odważna, uwielbiasz tańczyć na bosaka, pić proseco do śniadania i całować się na samym środku ulicy – Wybierz suknię zgodną z Twoim temperamentem. I baw się dobrze bo przecież o to właśnie chodzi!

W estetyce ślubnej cenimy nowoczesny minimalizm z poszanowaniem tradycji. Stawiamy na sensualne i zmysłowe projekty. Wierzymy, że suknia powinna być odzwierciedleniem osobowości i temperamentu panny młodej.

Projekty sukni marki AGATA WOJTKIEWICZ charakteryzują się perfekcyjnymi krojami i zgodnością z aktualnymi trendami. W kolekcjach próżno szukać sztywnych gorsetów, halek i stelaży. Wysmakowany wybór koronek Sophie Hallette, ekskluzywne krepy czy jedwabne tiule jak zawsze stanowią punkt wyjścia do minimalistycznych projektów Agaty Wojtkiewicz. W jej kreacjach przyszła panna młoda czuje się, jak w ‘swojej drugiej skórze’. Jest zjawisko, ale i komfortowo.

Każda panna młoda, która w tym dniu pragnie czuć się nie tylko pięknie ale chce pozostać w 100% sobą, odnajdzie tu idealną kreację dla siebie.

  • wielokrotnie wyróżniana w konkursach Złota Nitka MTŁ i Złota Fastryga MTP
  • nominowana do tytułów Damy Sukcesu (2005) oraz Projektanta Roku (2005, 2006)
  • zwyciężyła w konkursie Young Creative Entrepreneur – Design and Fashion Award, organizowanego przez British Council i Ambasadę Brytyjską, w którym nagrodą jest obecność na London Fashion Week
  • zaprezentowała swoją kolekcję na Fashion Week Poland. Kolekcja „6 AM” obecna była także podczas Vienna Fashion Week 2011 zaprezentowała swoją kolekcję w finale pierwszej polskiej edycji ‘Top Model’
  • współpracowała przy tworzeniu kreacji dla Magdy Mołek przy pierwszej edycji ‘Tańca z gwiazdami’
  • prezentowała kolekcje w magazynach Donna Collezioni, ELLE, ZWIERCIADŁO, IN STYLE, VIVA! MODA, SUKCES

“PRZEZ LATA PRACY Z INSPIRUJĄCYMI PANNAMI MŁODYMI, NAUCZYŁAM SIĘ ODCZYTYWAĆ ICH MARZENIA. NA TEJ PODSTAWIE POWSTAJĄ PROJEKTY SUKIEN ŚLUBNYCH – ORYGINALNYCH, ZMYSŁOWYCH I ODROBINĘ EKSTRAWAGANCKICH. NIE POZWÓL BY COKOLWIEK POPSUŁO CI HUMOR TEGO DNIA, A JUŻ NA PEWNO NIE SUKNIA ŚLUBNA.“

AGATA WOJTKIEWICZ